برگزاری کارگاه «ورزش: محدودیت‌ها و انگیزه‌های زمینه‌ساز موفقیت» در پردیس بین‌المللی کیش

۰۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۸ کد : ۵۲۹۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۰۰
کارگاه «ورزش: محدودیت‌ها و انگیزه‌های زمینه‌ساز موفقیت» با حضور زهرا نعمتی، اولین بانوی طلایی تاریخ پارالمپیک ایران در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد.
برگزاری کارگاه «ورزش: محدودیت‌ها و انگیزه‌های زمینه‌ساز موفقیت» در پردیس بین‌المللی کیش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس بین‌المللی کیش، کارگاه «ورزش: محدودیت‌ها و انگیزه‌های زمینه‌ساز موفقیت»، ۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط زهرا نعمتی، اولین بانوی طلایی تاریخ پارالمپیک ایران و آرمین امانتی، دانشجوی دکترای مدیریت ورزشی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در سالن اجتماعات این پردیس برگزار شد.

در این کارگاه علاوه بر جمعی از اعضای هیأت رئیسه، استادان، دانشجویان و کارکنان پردیس، تعدادی از ورزشکاران جزیره کیش از جمله علی خدیور، عضو تیم ملی دو و میدانی کشور و فردین محمدزاده، مربی تیم ملی دو و میدانی ایران، نیز حضور داشتند.

زهرا نعمتی، پرچمدار جمهوری اسلامی ایران در المپیک ریو، پس از برگزاری این کارگاه با دکتر منصور خلیلی عراقی، رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار دکتر خلیلی عراقی ضمن تشکر از حضور این بانوی قهرمان در پردیس، لوح تقدیری را به پاس تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزنده وی به‌عنوان برترین ورزشکار تیراندازی با کمان معلولان جهان در سال ۲۰۱۷ به وی تقدیم کرد.


( ۱ )

نظر شما :