آغاز به کار سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران

۲۰ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۲ کد : ۵۱۰۷ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۲۲۰۲
سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران توسط معاونت فرهنگی دانشگاه آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران توسط معاونت فرهنگی دانشگاه تهران با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه، ۱۱ دی ۱۳۹۶ طی مراسمی با حضور فعالان نشریات دانشجویی معرفی شد و رسماً آغاز به کار کرد.

این سامانه پس از سال‌ها خلأ و کمبود در حوزه فعالیت‌های نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران بر‌اساس نظر دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه در دستور کار اداره کل فرهنگی و اجتماعی و به‌ویژه خانه نشریات دانشگاه قرار گرفت و در نهایت با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه، کار خود را آغاز کرد.

این سامانه به آدرس stdpub.ut.ac.ir با امکانات پیشرفته و ایجاد نقش‌های متفاوت برای فعالان نشریات، به‌طور اختصاصی فضای مورد نیاز برای بارگذاری نشریات دانشجویی منتشر شده و تبادل اطلاعات بین مخاطبان را فراهم می‌کند. در این سامانه هر نشریه، یک پایگاه اطلاع‌رسانی با آدرس اختصاصی خود خواهد داشت و مطالب نشریه می‌تواند به دو زبان برای مخاطبان داخلی و خارجی بارگذاری شود. کلیه مدیران مسئول نشریات دانشجویی می‌توانند برای ایجاد سامانه نشریه خود، آدرس دامنه پیشنهادی را به ایمیل Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند تا بلافاصله سامانه ایجاد و در دسترس قرار گیرد.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


( ۲ )

نظر شما :