برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه تهران

۱۹ دی ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۰ کد : ۵۱۰۲ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۵۷۳
شورای فرهنگی دانشگاه تهران با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، شورای فرهنگی دانشگاه تهران با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر کرمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و سایر اعضای این شورا، ۱۸ دی ۱۳۹۶ برگزار شد.

دکتر نیلی احمدآبادی در این جلسه ضمن اشاره به حوادث اخیر در کشور و ابراز تأسف از برخی هنجارشکنی‌ها و آسیب رسیدن به اموال عمومی گفت: «امروزه کشور با چالش‌های مهمی روبه‌رو است که به واقع باید نام ابرچالش را بر آن‌ها نهاد. دانشگاه در کنار تربیت و تأمین نیروی انسانی متخصص کشور باید به وظیفه دیگر خود که تعامل با جامعه و ارائه راه حل ابرچالش‌های موجود است عمل کند».

رئیس دانشگاه تهران با تصریح این نکته که می‌توان بسیاری از مشکلات را از قبل پیش‌‌بینی کرد و با کمترین هزینه آن‌ها را حل کرد، افزود: «بخش عمده‌ای از رخدادها با پیش نشانگرهایی روبه‌رو هستند. دانشگاه به دلیل داشتن توان علمی قابل توجه می‌تواند پیشنهاداتی عملی را به سازمان و دستگاه‌های اجرایی بدهد. امروز کشور با مسائلی چون کم‌آبی، ریزگردها، مشکلات اقتصادی، بیکاری و دیگر مسائل از این دست درگیر است. دانشگاه تهران مصمم است دستگاه‌های مربوط را در فائق آمدن به این مشکلات کمک کند».

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


( ۱ )

نظر شما :