برگزاری نشست نمایندگان شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه تهران

۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۸ کد : ۵۰۹۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۷۴
نشست نمایندگان شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه تهران ۱۱ دی ۱۳۹۶ در تالار امیرکبیر برگزار شد.
برگزاری نشست نمایندگان شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران در این نشست که دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و دکتر حسن به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند، نمایندگان شورای صنفی دانشجویان درخواست‌ها و مطالبات دانشجویان را با رئیس دانشگاه در میان گذاشته و خصوصاً در رابطه با دستگیری تعدادی از دانشجویان در حوادث اخیر از دکتر نیلی احمدآبادی خواستند تا دانشگاه از تمام ظرفیت‌های خود برای آزاد شدن این دانشجویان استفاده کند.

دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، در این نشست، فعالیت‌های صنفی را در دانشگاه بسیار ارزنده خواند و نقش ارتباط نمایندگان دانشجویان و دانشگاه در حل مشکلات را بسیار مهم توصیف کرد.

دکتر نیلی احمدآبادی با اشاره به رخدادهای اخیر و تاکید بر این نکته که منبع و منشا اتفاقات اخیر، دانشگاه تهران نبوده و شرایط اعتراضی از بیرون وارد دانشگاه شده است، از دانشجویان خواست برای به نتیجه رسیدن پیگیری مسئولان دانشگاه برای آزادی افراد دستگیر شده، همچنان آرامش خود را حفظ کرده و مطالبات خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت که با تمام توان از مراجع مختلف، پیگیر وضعیت دانشجویان دستگیر شده است و برای آزادی هرچه سریع‌تر آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

دکتر نیلی احمدآبادی در پایان سخنان خود، ضمن پاسخگویی به برخی پرسش‌های حاضران در جلسه، از نمایندگان شورای صنفی به خاطر پذیرش مسئولیت پیگیری مسائل دانشجویی و صنفی دانشجویان قدردانی کرد و به آنها اطمینان داد که دانشگاه تا حد امکان در رفع دغدغه‌های آنان خواهد کوشید.


نظر شما :