افتتاح عملیات اجرایی ساخت سالن چند منظوره ورزشی دانشگاه تهران

۳۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۹ کد : ۴۸۶۱ اخبار اخبار ورزشی
تعداد بازدید:۲۰۱۹
مراسم افتتاح عملیات اجرایی ساخت سالن چند منظوره ورزشی دانشگاه تهران با حضور معاون فرهنگی، مدیرکل تربیت بدنی و جمعی از مسئولان دانشگاه تهران، دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ در اراضی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، در مراسم افتتاح عملیات اجرایی ساخت سالن چند‌منظوره ورزشی این دانشگاه، تاکید کرد: ساخت سالن چندمنظوره ورزشی، به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع، سرانه فضای ورزشی برای دانشجویان را بهبود می‌بخشد.

دکتر سرسنگی در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی نسبت به تحقق قولی که چند سال پیش به دانشجویان داده بود، گفت: دانشگاه تهران ۸۸۳۳۱ متر مربع فضای رو باز دارد که سرانه آن با احتساب دانشجویان و کارمندان و اعضای هیأت علمی معادل ۱/۴۹ متر مربع می‌شود و وضعیت خوبی است؛ اما مقدار فضای ورزشی سرپوشیده ۲۹۰۰۲ متر مربع است که سرانه آن با احتساب دانشجویان و کارمندان و اعضای هیأت علمی معادل ۰/۴۹ متر مربع می‌شود که خوب نیست. ساخت سالن چندمنظوره ورزشی اتفاق خوبی خواهد بود که می‌تواند اندکی سرانه ورزشی سر پوشیده دانشجویان را بهبود ببخشد. با ساخت این سالن چند منظوره، سرانه با احتساب دانشجویان و کارمندان و اعضای هیئت علمی به ۰/۵۲ متر مربع خواهد رسید.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، ادامه داد: این سالن که با همکاری مدیرکل فنی و پشتیبانی دانشگاه ساخته می‌شود، در دو سطح ورزش‌های توپی و ورزش‌های رزمی افتتاح خواهد شد که می‌تواند کمبود فضا برای ورزشکاران رزمی و به‌خصوص کشتی‌گیران را رفع کند.

دکتر سرسنگی افزود: طی دو هفته آینده نیز مجتمع بزرگ ورزش‌های آبی را با بودجه ۶ میلیاردی و با همکاری بخش خصوصی در کنار دانشکده تربیت بدنی کلنگ خواهیم زد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران ضمن تاکید بر برنامه‌ریزی‌های بلند مدت و سودمند، گفت: هر مدیری باید کارهای زیربنایی را هم در نظر بگیرد و تنها به طرح‌هایی که در زمان مدیریت خود او به بهره‌برداری می‌رسد فکر نکند، وظیفه ما است که کارهای بنیادی را پیش ببریم حتی اگر نتیجه آنها در زمان مدیریت شخص دیگری به ثمر بنشیند.

در ادامه این مراسم، مهدی قاسمیه، مدیر کل طرح‌های فنی و پشتیبانی دانشگاه تهران ضمن تقدیر از تلاش‌های معاون فرهنگی دانشگاه تهران، به تشریح جزئیات این طرح پرداخت.

در پایان، کلنگ احداث سالن چند منظوره ورزشی (سالن شماره ۳) دانشگاه تهران با حضور مسئولان دانشگاه تهران به زمین زده و ابراز امیدواری شد در نزدیک‌ترین زمان ممکن این مجموعه به بهره برداری برسد.


( ۱ )

نظر شما :