بازسازی و فضاسازی جدید باغ موقوفات افشار دانشگاه تهران

۲۴ آبان ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۵ کد : ۴۸۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۴۹
رئیس دانشگاه تهران از موسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمود نیلی‌احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران به همراه جمعی از معاونان دانشگاه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی بازدید کردند.

در این بازدید دکتر نیلی احمدآبادی ضمن تاکید بر لزوم و فوریت بازسازی از مسئولان مربوطه خواست نهایت دقت و اقدام لازم را برای فضاسازی جدید باغ، از نظر زیبایی و کارکرد مجموعه انجام دهند.

همچنین دکتر درزی، رئیس موسسه لغت‌نامه دهخدا گزارشی از وضعیت موجود ارائه کرد و سپس طرح‌های پژوهشی و عمرانی موسسه و نیز محتوای اعطای قرارداد نمایندگی برون‌مرزی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در بازدید از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی، دکتر یزدانی، معاون اداری و مالی، دکتر رحیمیان، معاون پژوهشی، دکتر چیت‌ساز، مدیر کل برنامه، بودجه و تحول سازمانی، دکتر قاسمیه، مدیر کل فنی وپشتیبانی و خانم دکتر مشایخی، مدیر دفتر آموزش‌های آزاد، رئیس دانشگاه تهران را همراهی می‌کردند.

پس از مطالعات لازم و ارائه طرح اولیه توسط مشاور، عملیات اجرایی بازسازی و فضاسازی باغ موقوفات افشار تا پایان آذر امسال آغاز خواهد شد.


( ۷۵ )

نظر شما :