۲۰ سال و اندی پیش در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

۲۴ مهر ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۹ کد : ۴۶۷۶ اخبار اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۶۰۳۰
دانشجویان و استادان دهه ۷۰ دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در همایشی با عنوان «همایش بیست سال و اندی پیش در دانشکده مدیریت» گردهم‌آمدند.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، علی اکبرزاده، دبیر شورای برنامه‌ریزی همایش، هدف از این همایش را شناسایی ظرفیت‌های موجود مدیریت در کشور عنوان کرد و گفت: «بسیاری از فعالیت‌های مدیریتی بر پایه ارتباطات انجام می‌شود و در واقع ارتباط‌محور است».

دکتر حسنقلی‌پور، رئیس دانشکده مدیریت، نیز اظهار کرد: «از آنجا که مکانیسم کنترل وجود ندارد نمی‌دانیم خروجی‌ها در کجا و در چه سمت‌هایی مشغول هستند و چگونه عمل می‌کنند و چه مقدار انتظارات جامعه را بر طرف می‌کنند».

در این همایش دکتر تسلیمی، رئیس اسبق دانشکده مدیریت و دکتر علی رضائیان به عنوان چهره ماندگار مدیریت کشور سخنرانی کردند.

همچنین یاسر هاشمی، دانش‌آموخته دانشکده مدیریت، با اشاره به اهمیت منابع انسانی در مدیریت گفت: «داشتن نگاه انتقادی به مقوله مدیریت در کشور، لازمه پیشرفت است. به نظر من این نوع همایش‌ها و فکرها، جایگاه منابع انسانی و سرمایه انسانی را بالا می‌برد و توجه به آن را زیاد می‌کند. توجه به این مقوله بسیار مهم است زیرا مهم‌ترین عامل برای توسعه کشور منابع انسانی و در راستای آن مدیریت سالم و علم‌محور است».

خاطره گویی علی عزیزی، مدیر عامل شرکت رامک خودرو و جمشید حسینی، مدیرعامل شرکت نگین خودرو، که از دانشجویان دهه ۷۰ دانشکده بودند از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


( ۹ )

نظر شما :