جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری جدید الورود

۲۴ مهر ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۵ کد : ۴۶۷۳ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۵۱۴۳
جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود دوره تحصیلات تکمیلی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، جلسه معارفه دانشجویان جدید تحصیلات تکمیلی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، ۱۷ مهر ۱۳۹۶ با حضور هیأت رئیسه، مدیران گروه‌های آموزشی، کارشناسان ارشد معاونت پژوهشی و امور دانشجویی و حضور چند تن از استادان برجسته این دانشکده در تالار باستانی پاریزی برگزار شد.

در ابتدای مراسم، دکتر ابوالحسن امین مقدسی، رئیس دانشکده، ضمن خوش‌آمدگویی به دانشجویان جدید‌الورود بین‌المللی شدن را از مهمترین سیاست‌های دانشگاه و دانشکده برشمرد، و تاکید کرد: «لازمه رسیدن به این مهم بالا رفتن سطح کمی و کیفی در امر پژوهش است که با کمک دانشجویان تحصیلات تکمیلی این راه میسر می‌شود».

در ادامه دکتر حضرتی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده، با اشاره به آیین‌نامه‌های آموزشی این دوره، گفت: «مدرک زبان عمومی در سال‌های گذشته به قبولی در آزمون تافل انگلیسی منتهی می‌شد در حالی که اکنون مدرک تافل زبان‌های آلمانی، اسپانیولی، فرانسه، چینی و عربی نیز در دانشگاه تهران قابل قبول است».

وی همچنین ضمن بررسی مشکلات تمدید سنوات دانشجویان تحصیلات تکمیلی از برگزاری دو دوره تافل عربی در دانشکده ادبیات خبر داد و گفت که این آزمون سالانه در دو دوره برگزار می‌شود.


( ۶ )

نظر شما :