مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد

۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۰ کد : ۴۶۴۷ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۰۹۴
مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، ۱۶ مهر ۱۳۹۶ در سالن همایش‌های این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را مایه فخر کشور دانست و گفت: از اینکه در خانه خودمان در کنار هم جمع شده‌ایم افتخار می‌کنم و امیدواریم دانشگاه همچنان در مرزهای دانش حرکت کند و ثمراتش برای مردم باشد.
در ادامه دکتر جعفریان، رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: قرار من با دکتر هاشمی برای مسئولیت دانشگاه ۴ سال بود، پس از پایان این دوره که خدمت ایشان رسیدم، نظرشان بر تغییر بود. وقتی درباره رئیس جدید دانشگاه با من مشورت کردند؛ به دلیل سابقه خوب، تعهد و علاقه‌ای که دکتر کریمی نسبت به دانشگاه داشتند از انتخاب ایشان بسیار خوشحال شدم.
سپس دکتر کریمی رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران، ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر جعفریان و تأکید بر توجه به پیشینه دانشگاه گفت: از ۸۳ سالی که از عمر دانشگاه می‌گذرد ۴۳ سال آن را شاهد بودم و معتقدم برای تصمیم‌گیری عاقلانه باید گذشته دانشگاه و نقاط قوت و ضعف آن را در نظر گرفت و از کنار تلاش پیشینیان ساده عبور نکرد.


( ۲۹ )

نظر شما :