دیدار معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی رئیس جمهور با اعضای هیأت رئیسه دانشکده کارآفرینی

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۹ کد : ۴۵۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۱۶
دکتر محمود شیخ زین‌الدین، معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی رئیس جمهور با اعضای هیات رئیسه دانشکده کارآفرینی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی رئیس جمهور با اعضای هیأت رئیسه دانشکده کارآفرینی

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی رئیس جمهور، در دیدار با دکتر زالی، رئیس دانشکده کارآفرینی ضمن ابراز خوشحالی از اقدامات مثبت دانشکده کارآفرینی در ایجاد شبکه بزرگ کارآفرینان و و راه اندازی استارتاپ‌های دانشجویی گفت: دانشگاه دولتی وابسته به پول نفت نمی‌تواند دانشگاه کارآفرین باشد و لذا تعامل با بخش خصوصی و ایجاد شبکه دانشگاه، صنعت و بازار با هدف ایجاد نوآوری و روش‌های جدید تجاری‌سازی فناوری، بهترین راهی است که دانشکده کارآفرینی انتخاب کرده است.

وی افزود: این دانشکده باید استراتژی و مدل کسب و کار خود را به گونه‌ای طراحی کند که با مقتضیات زمان و ویژگی‌های نسل جدید همخوانی داشته و الگویی برای سایر دانشگاه‌ها و مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها باشد و در نتیجه به افزایش شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های موفق در حوزه خدمات و توزیع منجر شود.

در ادامه، راه‌اندازی مینور کارآفرینانه فناورانه در پردیس فنی، برگزاری استارتاپ‌های ویژه دانشکده کارآفرینی تحت عنوان «شروع کن» ( UT Let’s start )، روند پیشرفت احداث ساختمان جدید دانشکده کارآفرینی و مسائل دیگری در زمینه کارآفرینی از سوی مسئولان دانشکده کارآفرینی تشریح شد.

برای مشاهده مشروح خبر اینجا کلیک کنید.


( ۱ )

نظر شما :