دکتر سید ضیاء هاشمی، ‌سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۶ کد : ۴۴۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۷۱۷
با حکم رییس‌جمهور، دکتر سید ضیاء هاشمی، عضو هیأت‌علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.
دکتر سید ضیاء هاشمی، ‌سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد

در حکم رییس‌جمهور برای انتصاب دکتر سید ضیاء هاشمی آمده است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر سید ضیاء هاشمی

بر اساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و مدیریتی جناب‌عالی، به موجب این حکم شما را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌نمایم.

امید است با عنایات الهی و همکاری کلیه کارکنان آن وزارت، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران


به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید ضیاء هاشمی، که روز یکشنبه به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد، علاوه بر عضویت هیأت‌علمی دانشگاه تهران، هر سه مقطع تحصیلات دانشگاهی خود را نیز در دانشگاه تهران گذرانده و دانش‌آموخته دانشکده علوم اجتماعی و از فعالان دانشجویی دانشگاه بوده است.

هیأت‌رییسه دانشگاه تهران، ضمن تبریک انتصاب ایشان به سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آرزوی توفیق برای ایشان در هدایت و راهبری این وزارتخانه مهم، آمادگی خود را برای پشتیبانی از فعالیت‌ها و سیاست‌های راهبردی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز سیاست‌های کلان دولت تدبیر و امید در حوزه علم و فناوری اعلام می‌نماید.


( ۳۷ )

نظر شما :