تمدید بازه ثبت نام معرفی شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ دانشگاه تهران- اطلاعیه شماره ۶

تعداد بازدید:۲۶۴۶۸

پیرو اطلاعیه شماره (۴) و اطلاعیه شماره (۵) بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان دوره دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۶ که جهت مرحله دوم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند می‌رساند، امکان ثبت نام تا پایان روز دوشنبه ۵/ ۴ / ۱۳۹۶ با رعایت کلیه شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه‌های پیشین معاونت آموزشی دانشگاه تهران تمدید گردید.


( ۸۲ )

نظر شما :

فرزانه کریمی ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۱
با سلام و احترام با تو جه به این که سه روز برای مصاحبه سه(17.18.19تیرماه)برای رشته های مرمت-معماری و شهرسازی معرفی شده میخواستم سوال کنم کدام روز مربوط به رشته مرمت است؟
پاسخ مدیر سایت ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۶

با سلام

لطفاً برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه با پردیس، دانشکده، مؤسسه یا مرکز مربوطه تماس بگیرید. 

نازيلا صفوي زاده ۰۶ تیر ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۷
با عرض سلام و تبریک عید سعید فطر به استخضار میرسانم اینجانب دعوت به مصاحبه دکترا دانشگاه تهران شدم ولی زمان و مکان مصاحبه و تاریخ دقیق را نمیدانم از آنجاییکه قید شده ۱۰و۱۱تیر ماه بنده دقیقا کجا و چه ساعتی برای مصاحبه باید حاضر شوم اگر محبت بفرمایید منو راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ مدیر سایت ۰۷ تیر ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۲

با سلام

زمان (روز) و مکان مصاحبه در اطلاعیه‌های مختلف اعلام شده است. لطفاً موارد ذیل اطلاعیه‌ها را ملاحظه بفرمائید. داوطلبان در روز مصاحبه باید از زمان شروع به کار دانشکده‌ها تا اعلام پایان مصاحبه از سوی استادان و کادر آموزشی دخیل در مصاحبه در محل‌های تعیین و اعلام شده حضور داشته باشند.