برگزاری کارگاه آموزشی «شیوه زندگی ایرانی اسلامی و اخلاق حرفه‌ای» در دانشگاه تهران

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۲ کد : ۴۲۷۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۳۵
برنامه آموزشی «در رواق روزه» توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران با مشارکت پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار شد.

این دوره آموزشی تحت عنوان «شیوه زندگی ایرانی اسلامی و اخلاق حرفه‌ای» ویژه دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران و برای استفاده بیشتر مخاطبان در هشت پردیس و دانشکده دانشگاه تهران و در روزهای متفاوت برنامه‌ریزی شده بود.

کارگاه آموزشی «شیوه زندگی ایرانی اسلامی و اخلاق حرفه‌ای» روز سه شنبه ۲۳ خرداد در تالار حنانه دانشکده مطالعات جهان، چهارشنبه ۲۴ خرداد در تالار شهید حامدی دانشکده دامپزشکی، شنبه ۲۷ خرداد در تالار ثامن دانشکده مدیریت، یکشنبه ۲۸ خرداد در سالن آمفی‌تئاتر پردیس ۲ دانشکده‌های فنی و روز دوشنبه ۲۹ خرداد در تالار شهید دهشور پردیس علوم برگزار شد.

مدرس این کلاس‌های آموزشی، دکتر سید محسن فاطمی، استاد روان‌شناسی و مدرس دانشگاه‌های کانادا و آمریکا بود که به تشریح روان‌شناسی فردی و اجتماعی نقش آموزه‌های دینی در زندگی و تحکیم روابط خانوادگی پرداخت.

وی با اشاره به عوامل مثبت و منفی در روابط خانوادگی، توجه به مفاهیم تودد، اتصال و آگاهی و دوری از غرور، عجب و عیب‌جویی را از منظر روان‌شناسی ارتباط، باعث استحکام روابط خانوادگی و ایجاد نشاط فردی و جمعی توصیف کرد.

لازم به ذکر است که این کارگاه در پردیس‌های خارج از تهران شامل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج، پردیس ابوریحان پاکدشت و پردیس فارابی قم در حال برگزاری است.

بنا بر اعلام اداره کل فرهنگی و اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران با توجه به استقبال وسیع دانشگاهیان و درخواست‌های شرکت‌کنندگان امکان برگزاری کارگاه‌های تکمیلی در آینده وجود دارد.

 


( ۴ )

نظر شما :