ثبت نام معرفی‌شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ دانشگاه تهران - اطلاعیه شماره (۳)

تعداد بازدید:۱۰۸۸۴۱

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص پذیرش دانشجویان دکتری تخصصی، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان دوره‌های دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۶ که جهت مرحله دوم ارزیابی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند می‌رساند، از روز شنبه ۱۳/ ‏۳/ ‏۱۳۹۶ لغایت پنج شنبه ۲۵/ ۳/‏ ۱۳۹۶ ثبت نام مرحله دوم ارزیابی از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه صورت می‌پذیرد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان در تاریخ مقرر موظف به انجام ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور بوده و می‌باید با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نماید. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

راهنمای ثبت‌نام غیرحضوری در ارزیابی تخصصی دوره‌های دکتری تخصصی 


( ۲۴۲ )

نظر شما :

فرزانه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۵
با سلام میخواستم بدونم ارسال اسکن شده ریزنمرات کارشناسی ارشد الزامی هست؟ چون گواهی موقت این مقطع رو دارم و اینکه دانشگاه محل تحصیل من در استان دیگری بوده و رفتن به محل دانشگاه برام خیلی سخت هست
پاسخ مدیر سایت ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۵۳

با سلام

لطفاً به اطلاعات تکمیلی منتشرشده در همین سایت مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایید. 

مهسا ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۰
سلام. ببخشید با کد داوطلبی و شماره ملی نمیتونم وارد سایت گلستان بشم. از اینترنت اکسپلورر با ورژن 11 هم استفاده میکنم ولی همش خطا میده. باید چیکار کنم؟
پاسخ مدیر سایت ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۰

با سلام

لطفاً فایل‌های پیوست اطلاعیه شماره ۳ را در سایت معاونت آموزشی با دقت بخوانید و بر اساس فایل راهنمای ثبت نام عمل کنید.

محبوبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۲
با سلام و خسته نباشید . در سایت گلستان فقط رشته های روزانه پردیس فارابی برای من امکان انتخاب دارد در حالی که شبانه ها هم دعوت شده ام...یعنی با پرداخت یک هزینه برای هردو دعوت می شوم? همچنین با وجود اعلام همه دانسگاه ها و خود دانشگاه تهران برای روز هایمصاحبه هنوز پردیس فارابی اطلاعیه ای نزده ...مصاحبه ها قم هست یا همان تهران? تاریخ ها چطور? با توجه به اینکه برای رشته مدیربت تهران 13 و 14 تیررا اعلام کرده پردیس فارابی چگونه است?
پاسخ مدیر سایت ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۱

با سلام

لطفاً پیوست‌های اطلاعیه شماره ۳ را با دقت بخوانید. هم جدول محل مصاحبه در پردیس / دانشکده‌ها مشخص شده است و هم زمان بندی آن. مصاحبه در محلی است که آدرس آن در جدول درج شده است. 

مهشید ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۷
سلام .ببخشید سیستم گلستان جهت مراحل ثبت نام دارای مشکلات فراوانی است مثلا ازمرحله 5ببعد را اخطار میدهد
پاسخ مدیر سایت ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۲

با سلام. برای انجام ثبت نام و جلوگیری از خطا، لازم است داوطلبان عزیز قبل از اقدام راهنمای ثبت نام غیرحضوری دکتری را در سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران مطالعه نمایند.