بازدید نماینده وزارت آموزش عالی اقلیم کردستان عراق از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۴ کد : ۴۱۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۶۳
دکتر نزاکه‌ت حه‌مه، نماینده وزارت آموزش عالی اقلیم کردستان عراق، به همراه نمایندگانی از دانشگاه سلیمانیه در اقلیم کردستان عراق از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران بازدید کرد.
بازدید نماینده وزارت آموزش عالی اقلیم کردستان عراق از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این هیأت ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ضمن بازدید از پردیس کیش با دکتر محمدرضا سعیدآبادی، معاون بین‌الملل و دکتر محرم دولتشاهی، معاون پژوهشی پردیس کیش دیدار و گفتگو کردند.

در این ملاقات دکتر سعیدآبادی ضمن اشاره به ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی موجود در پردیس کیش به تحصیل ۹ دانشجوی کرد عراقی در این پردیس اشاره و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک این ارتباطات در زمینه‌های مختلف گسترش یابد.

دکتر سعیدآبادی با اشاره به نیازها و اولویت‌های دانشگاه‌های اقلیم کردستان برای تربیت متخصصان در رشته‌های جدید از آمادگی پردیس کیش برای پذیرش دانشجویان بیشتر کرد عراقی خبر داد.

دکتر نزاکه‌ت حه‌مه، نیز با توجه به جایگاه دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه برتر ایران از همکاری با پردیس کیش در زمینه‌های مختلف علمی استقبال کرد و خواستار همکاری در زمینه تبادل استاد و دانشجو، برگزاری دوره‌های مشترک و گسترش همکاری‌های پژوهشی شد.

دکتر حه‌مه با توجه به حضور شعبه برخی از دانشگاه‌های ایران در کردستان عراق ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک پردیس کیش دانشگاه تهران نیز بتواند شعبه‌ای در اقلیم کردستان دایر نماید.


( ۲ )

نظر شما :