نشست شورای مدیران گروه‌های آموزشی، پژوهشی پردیس البرز

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۰ کد : ۴۰۰۵ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۳۵۹
شورای مدیران گروه‌های آموزشی، پژوهشی پردیس البرز روز یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس البرز در این نشست که با حضور مدیران گروه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی پردیس البرز در باشگاه دانشگاه تهران برگزار شد دکتر یونس نوربخش، رئیس پردیس البرز دانشگاه تهران، در خصوص اهداف پردیس، ارتقای سطح کیفی آموزشی و پژوهشی، ایجاد حس رضایتمندی بیشتر دانشجویان پردیس، حرکت به سوی بین‌المللی شدن پردیس که تحقق این اهداف براساس اجرای برنامه‌های متعدد خواهد بود، پرداخت.

وی در خصوص جایگاه بین‌المللی شدن پردیس البرز نیاز به تعریف راهکارهای عملی و در نهایت اجرایی شدن آن‌ها اشاره کرد. رئیس پردیس البرز در ادامه از تمامی مدیران گروه‌ها خواست به سمت کیفی‌سازی به طوری که در سطح دانشگاه تهران بتوانیم در افق‌های جدیدی ایفای نقش کنیم، حرکت کنند. هم‌چنین توجه به ظرفیت پردیس در میان‌رشته‌ای و لزوم برنامه‌ریزی برای توسعه پردیس در این زمینه را مورد تاکید قرارداد. توسعه اعضای هیأت علمی وابسته پردیس به منظور ارتقای سطح آموزش و پژوهشی پردیس از نکات دیگری بود که مورد توجه قرارگرفت. در ادامه دکتر محتسبی معاون اجرایی پردیس گزارشی از درآمد‌ها و هزینه‌های پردیس ارائه کرد.

در پایان مدیران گروه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل آموزشی و پژوهشی و مالی پردیس به سمع ریاست پردیس رساندند.

در حال حاضر پردیس البرز با بیش از ۲۳۰۰ دانشجو دارای ۳۶ مدیر گروه در ۷ برنامه آموزشی هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی، علوم اجتماعی و رفتاری در مقاطع ارشد و دکتری دانشجوی شاغل به تحصیل است باشد.


( ۱ )

نظر شما :