دومین همایش ملی ورزش و بیماری‌ها در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۸ کد : ۳۹۶۹ اخبار اخبار ورزشی اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۲۰۹۰
دومین همایش ملی ورزش و بیماری‌ها از سوی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران و با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۹ و ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ در این پردیس برگزار شد.
دومین همایش ملی ورزش و بیماری‌ها در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این مراسم با حضور حجت الاسلام علیدادی، امام جمعه کیش و عضو هیأت علمی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، دکتر منصور خلیلی عراقی، رئیس پردیس کیش، دکتر قره خانلو، رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دکتر غفاری، رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از مسئولان پردیس کیش دانشگاه تهران و پژوهشگاه، پژوهشگران، پزشکان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر خلیلی عراقی ضمن خیر مقدم به میهمانان، بر اهمیت حوزه‌های پژوهشی و بین‌الملل پردیس علاوه بر برنامه‌های آموزشی آن تاکید کرد. وی با اشاره به دوره اول همایش با عنوان ورزش و سرطان آن را بسیار مفید و موفق ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که این دوره نیز بتواند در موضوع مهم ورزش و بیماری‌ها پربارتر برگزار شود.

وی ادامه داد، تعاملات هرچه بیشتر با سازمان منطقه آزاد با توجه به موقعیت خاص جزیره می‌تواند در برگزاری بهتر دوره‌های بعدی این همایش مثمر ثمر باشد.

در ادامه دکتر دولتشاهی، معاون پژوهشی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران سخنان خود را با قدردانی از زحمات همکاران خود در برگزاری دو دوره همایش آغاز کرد و شکل‌گیری این همایش‌ها را بر پایه سه اصل استوار دانست.

وی اولین پایه را همکاری دانشگاه تهران و پژوهشگاه علوم ورزش برشمرد و وجود پتانسیل مناسب در جزیره کیش را برای انتخاب پردیس به عنوان برند این همایش حائز اهمیت اعلام کرد. دکتر دولتشاهی اصل دوم را حمایت رئیس پردیس کیش و سومین اصل را حضور اعضای هیأت علمی توانمند در گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی پردیس ابراز داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :