یادبود روز درختکاری توسط کانون دانشجویی هنر و زیست بوم در دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۱۷۷۸
مراسم یادبود روز درختکاری توسط کانون دانشجویی هنر و زیست بوم(دایره آبی) در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از کانون دانشجویی هنر و زیست بوم(دایره آبی)، روز دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ مراسم یادبود روز درختکاری این کانون در میدان اصلی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، دکتر زارع مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و بابایی، نماینده سازمان حفاظت محیط زیست، حضور داشتند.

در ابتدای مراسم امین مختاری، دبیر و مؤسس کانون دانشجویی هنر و زیست بوم(دایره آبی) ضمن تشکر از همه اعضای کانون و مسئولان دانشگاه، از همه دانشجویان برای پیوستن به کانون در جهت کمک به محیط زیست با استفاده از هنر به عنوان ابزار جذاب و کارآمد دعوت کرد.

سپس دکتر سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، در رابطه با لزوم مشارکت همه دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاه در فعالیت‌های زیست محیطی صحبت کرد. بابایی، نماینده سازمان محیط زیست نیز درباره فعایت‌های این سازمان و زمینه‌های موجود برای مشارکت دانشجویان به ایراد سخنانی پرداخت.

در ادامه تک نهال یادبود کانون به دست دکتر سرسنگی، بابایی، امین مختاری و سایر مسئولین و دانشجویان کاشته و در کنار آن تابلوی یادبودی نصب شد. در آخرین قسمت مراسم نیز، دانشجویانی که برای سرپرستی بذر ثبت نام کرده بودند، بذرهای خود تحویل گرفتند و پوستر یادبود این روز را امضا کردند.


نظر شما :