ثبت نام از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر

۰۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۶ کد : ۳۸۸۳ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۳۷۱
اداره‌کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه، برای نهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران از اول اسفند ۱۳۹۵ ثبت نام می‌کند.

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این همایش می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه به نشانی http://shahed.ut.ac.ir تا روز دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ضمن اطلاع از شرایط، نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اقدام نمایند.

از دانشجویان برگزیده، در نهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران گرامیداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر، خرداد ماه ۱۳۹۶، با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مقامات کشوری و لشکری تجلیل می‌شود.


( ۵ )

نظر شما :

بهزاد هدهدی ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۲
با سلام و احترام پرسشی داشتم و پیشنهادی آیا کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه که الان دانشجوی دانشگاههای دیگر می باشند را جزو این انتخاب قرار می دهید؟ یا فقط دانشجویان دانشگاه تهران مجوز شرکت دارند؟ پیشنهاد این است که بخشی جدگانه هم بعنوان انتخاب کارمند-دانشجوی شاهد و ایثارگر دانشگاه هم ایجاد کنید در این دوره که آن دسته از کارشناسان دانشگاه که جزو ایثارگران هستند و الان در حال تحصیلات مقاطع بالاتر می باشند نیز شناسایی شوند که انگیزه دهی به آنها نیز برای فعالیت های علمی و پژوهشی بیشتر و معرفی توانمندی های شان به مدیران دانشگاه را مد نظر قرار دهد.