کنفرانس بین‌المللی مواد فوق ریزدانه و نانوساختار توسط دانشگاه تهران برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۳۴۷۱
ششمین دوره کنفرانس بین‌المللی مواد فوق ریزدانه و نانوساختار با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه Trento ایتالیا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، ششمین کنفرانس بین‌المللی مواد فوق ریزدانه و نانوساختار با رویکرد «مواد سازگار با محیط زیست برای توسعه پایدار» توسط قطب علمی مواد با کارایی بالای دانشکده مهندسی متالورژی و مواد، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و با همکاری دانشگاه Trento ایتالیا، آبان‌ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار خواهد شد.

این کنفرانس یکی از معدود همایش‌های بین‌المللی داخل کشور است که در فهرست همایش‌های مراکز معتبر داخلی و خارجی قرار گرفته است و در هر دوره، تعداد قابل توجهی از استادان برجسته بین‌المللی در آن شرکت می‌کنند.

گفتنی‌است همزمان با برگزاری کنفرانس، نمایشگاهی با هدف ارایه جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی نانومواد، برای آشنایی بیشتر متخصصین و علاقمندان و تبادل یافته‌ها بین پژوهشگران و صنعتگران در محل همایش برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۶ خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی: http://ufgnsm17.ut.ac.ir مراجعه نمایند.


( ۴ )

نظر شما :