رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران معرفی شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۲ کد : ۳۴۲۸ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۸۷۹
رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه با حضور مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران، معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در جلسه‌ای که با حضور دکتر سیداحمدرضا خضری، مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، اعضای شورای پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و جمعی از مدیران این پردیس برگزار شد، دکتر سیدحسین گلدانساز، رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، معرفی شد.

در این جلسه دکتر سیداحمدرضا خضری با اشاره به آیین‌نامه‌های موجود برای انتخاب روسای پردیس‌ها و صراحت حق انتخاب آنها توسط ریاست دانشگاه گفت: «نظر و اعتقاد ریاست دانشگاه استفاده از نظر و خرد جمعی اعضاء هیات علمی مجموعه‌های مختلف دانشگاه است.» مشاور رئیس دانشگاه با معرفی رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، از زحمات و خدمات دکتر علی سلاجقه، رئیس قبلی این پردیس، تشکر و قدردانی کرد و برای دکتر سیدحسین گلدانساز، رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، موفقیت در مدیریت و شکوفایی پردیس و اعتلای دانشگاه تهران را از خداوند منان مسئلت نمود.

در ادامه مراسم، دکتر علی سلاجقه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه پردیس، خدمت به دانشگاه و قشر فرهیخته آن را افتخاری بزرگ دانست. وی ضمن تبریک به دکتر سیدحسین گلدانساز، این انتخاب را مبارک دانست و ابراز امیدواری کرد با حضور وی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی شاهد موفقیت و پیشرفت‌های بیشتری باشد.

در ادامه جلسه، دکتر سیدحسین گلدانساز به عنوان رئیس جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، ضمن تشکر از ریاست دانشگاه و اعضاء هیأت علمی پردیس به خاطر اعتماد به ایشان، خدمت به مجموعه دانشگاه تهران را افتخار دانسته و ابراز امیدواری کرد که با همیاری و همفکری مجموعه پردیس، گام‌های مثبتی در برنامه‌ریزی و عملی‌کردن آنها برداشته شود.

دکتر سیدحسین گلدانساز اذعان کرد: «کار هدفمند و برنامه‌ریزی ایده‌آل و پیشرفت و ترقی فقط با همراهی، همدلی و همکاری همه همکاران پردیس میسر خواهد بود.»

در پایان جلسه حجت‌الاسلام سید جواد موسوی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس، نیز با تبریک دهه کرامت، تغییر و تحول اداری در پردیس را به فال نیک گرفته و ابراز امیدواری کرد که این تغییر و تحول همراه با خیر و برکت باشد.


( ۱۳ )

نظر شما :