پیام تبریک رئیس دانشگاه تهران به‌مناسبت قهرمانی ورزشکاران دانشگاه تهران در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۰ کد : ۳۴۲۵ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۱۲۹

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب رتبه اول کاروان ورزشی بانوان دانشجو، کسب مقام نایب قهرمانی کاروان ورزشی دانشجویان پسر و نهایتاً کسب مقام قهرمانی المپیاد سیزدهم در مجموع، دست‌آورد ارزشمندی بود که در سایه الطاف الهی، تلاش متعهدانه و غیرتمندانه ورزشکاران عزیز، اهتمام مربیان و سایر عوامل اجرایی کاروان‌ها و نیز کوشش بی‌وقفه مدیران و کارکنان اداره کل تربیت بدنی دانشگاه، به‌دست آمد و در کارنامه پرافتخار دانشگاه تهران به ثبت رسید. در کنار این توفیقات ورزشی، ارائه یک الگوی شایسته اخلاقی توسط ورزشکاران عزیز در طول مسابقات، نشانگر جلوه‌های زیبای اخلاق دانشجویان دانشگاه تهران بود.

اینجانب از صمیم قلب توفیقات دانشجویان ورزشکار دانشگاه تهران در این آوردگاه بزرگ ورزشی را تبریک می‌گویم و از همۀ کسانی که در کسوت‌های گوناگون، ارزش‌های ورزشی و فرهنگی دانشگاه را نمایندگی کردند و همچنین از همکاران خود در معاونت فرهنگی دانشگاه، قدردانی می‌کنم. نیز از مسئولان و مدیران دانشگاه فردوسی مشهد به خاطر میزبانی شایسته این مسابقات، و مسئولان ذی‌ربط در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای برگزاری این رخداد مهم دانشگاهی سپاسگزاری می‌کنم.

امیدوارم ورزش دانشگاهی کشور با تأییدات خداوند متعال و اهتمام ورزشکاران و دست‌اندرکاران این حوزه، در تداوم بالندگی روزافزون خود، ضمن گسترش فضای نشاط و محاسن اخلاقی در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، ورزش کشور را در سطوح ملی و بین‌المللی توسعه دهد.

 

محمود نیلی احمدآبادی
رییس دانشگاه تهران
مرداد ماه ۱۳۹۵


( ۱ )

نظر شما :