مدیر کل جدید امور حقوقی دانشگاه تهران معرفی شد

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۹ کد : ۳۴۱۹ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۹۰۴
دکتر حسن محسنی به عنوان مدیر امور حقوقی دانشگاه تهران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مراسم معارفه دکتر حسن محسنی به عنوان مدیرکل امور حقوقی دانشگاه و تقدیر از دکترعباس منصورآبادی، مدیر کل سابق امور حقوقی دانشگاه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ در سالن شورای دانشگاه تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دکتر سعید یزدانی، معاون اداری ومالی دانشگاه، دکتر سید احمدرضا خضری، مشاور رییس و مدیرکل روابط‌عمومی دانشگاه برگزار شد، دکتر عباس منصورآبادی، مدیر سابق امور حقوقی دانشگاه، در سخنانی ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) گزارشی از فعالیت‌های این اداره ارایه کرد و گفت: «امور حقوقی دانشگاه تهران از بخش‌های بسیار مهم دانشگاه است که شاید به اندازۀ کافی برای همگان ملموس نباشد.»

دکتر منصورآبادی با اشاره به حساسیت وظایف امور حقوقی بدین نکته اشاره داشت که مسئولیت این اداره بسیار سنگین است و اگر به‌درستی در بارۀ انواع قراردادها و برخی پرونده‌های اختلافی کار نشود در دراز مدت مشکلات زیادی بروز خواهد کرد.

مدیر کل سابق امور حقوقی دانشگاه تهران در پایان سخنان خود ضمن تشکر از هیأت رئیسه و همکاران مجموعه امور حقوقی گفت: «دانشگاه تهران مرکز آموزش حقوق است، بنابر این شایسته است برنامه‌ریزی‌های اساسی داشته باشیم که بازنده اختلافات و دعاوی نباشیم.»

در این مراسم دکتر حسن محسنی نیز ضمن تشکر و قدردانی از خدمات دکتر عباس منصورآبادی گفت: «ماهیت مسئولیت امور حقوقی بر اساس امانت است و من به عنوان امین این مسئولیت را پذیرفتم و امیدوارم با همکاری هیأت رئیسه و همکاران، امور حقوقی دانشگاه را به بهترین نحو پیگیری کنم.»

در پایان با اهدای لوح و هدایایی با حضور دکتر گلدانساز، معاون سابق اداری و مالی دانشگاه و جمعی از مدیران دانشگاه و رؤسای پردیس‌ها از زحمات آقای دکتر منصور‌آبادی در دورۀ مسئولیت در ادارۀ حقوقی تقدیر شد.


( ۱۱ )

نظر شما :

کریم ایمانی ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۶
با سلام انتخاب شایسنه استاد ارجمند و فرهیخته کشور جناب آقای دکتر حسن محسنی را تبریک می گویم. بی شک حضور ایشان با عنایت به اینکه شخصیتی عالم و با تجربه است، می تواند، منشاء تحولات چشمگیری در پیشبرد اهداف عالیه امور حقوقی دانشگاه که با چالش های جدی مواجه است، باشد. با آرزوی توفیق ـ کریم ایمانی
محسن رحيمى ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۵
باسلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب استاد، انتصاب بجا و شایسته حضرتعالى، استاد با اخلاق و فرهیخته ى دانشگاه تهران را به سمت مدیر کل امور حقوقى آن دانشگاه، که به حق، نشان از صلاحیّت و شایستگى آن عزیز دارد را به جامعه ى حقوقى و دانشگاهى، على الخصوص دانشگاه تهران تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت بیش از پیش براى استاد عزیزم آرزومندم. دانشجو : محسن رحیمى