رئیس جدید پردیس دانشکده‌های فنی معرفی شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۳ کد : ۳۴۰۵ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۴۹۰
دکتر ناصر سلطانی، رئیس جدید پردیس دانشکده‌های فنی معرفی شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در مراسمی که ظهر روز سه‌شنبه ۱۹ مردادماه، با حضور دکتر سیداحمدرضا خضری، مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، اعضای شورای پردیس دانشکده‌های فنی و جمعی از مدیران این پردیس برگزار شد، دکتر ناصر سلطانی رئیس جدید پردیس دانشکده‌های فنی معرفی شد و کار خود را آغاز کرد.

در این مراسم، دکتر خضری، مشاور رییس دانشگاه، ضمن تشکر از دکتر محمود کمره‌ای رییس سابق این پردیس، ایشان را نمونه واقعی معنای کلمه «انسان شریف» دانست که در مدیریت، اخلاق و روابط انسانی، سختکوشی و دقت در کار، وقت گذاشتن بی‌دریغ برای امور دانشگاه، و هم‌چنین انصاف، از نمونه‌های کم‌نظیر در دانشگاه است و به معنی واقعی کلمه می‌توان ایشان را «انسانی شریف» دانست.

دکتر خضری هم‌چنین دکتر سلطانی را از استادان سختکوش و مدیران با سابقه خوب اجرایی دانست که پیش از این در دانشگاه منشأ خدمات فراوان بوده و به خاطر همین در میان نامزدهای ریاست پردیس، حائز بالاترین رأی مشورتی شده و به عنوان رئیس جدید پردیس دانشکده‌های فنی، این مسئولیت سنگین را عهده‌دار شده است.

پس از صحبت‌های مشاور رییس دانشگاه، دکتر محمود کمره‌ای، در صحبت‌های کوتاهی از همکاران پردیس تشکر کرده و ارایه گزارش از فعالیت‌های دوره مدیریت خود را به مراسم رسمی تودیع و معارفه موکول کردند. ایشان گفتند آنچه در طول این دوره رخ داده، حاصل زحمات همه همکاران بوده است که باید مورد تقدیر قرار گیرد.

دکتر ناصر سلطانی، رییس پردیس دانشکده‌های فنی نیز، در سخنان کوتاهی از حسن اعتماد رییس دانشگاه و همکاران در انتخاب ایشان تشکر کردند و اظهار امیدواری نمودند که روند خوب و رو به رشد فعالیت‌های پردیس با کمک و همیاری همه همکاران ادامه یابد.

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه رسمی رؤسای سابق و جدید پردیس دانشکده‌های فنی در آغاز سال تحصیلی جدید برگزار خواهد شد. 


( ۶ )

نظر شما :