اطلاعیه(شماره ۷): نحوه اعلام نتایج آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۳۶۵۳

 

اطلاعیه (شماره ۷)

نحوه اعلام نتایج آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ دانشگاه تهران

 

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۵ که برای مرحله دوم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌ و مرحله ارزیابی علمی-پژوهشی را گذرانده‌اند می‌رساند:

نتایج نهایی آزمون فوق، هماهنگ با سازمان سنجش آموزش کشور، در بازه زمانی مندرج در وبگاه آن سازمان توسط حوزه معاونت آموزشی دانشگاه اعلام خواهد شد.

لذا بدین‌وسیله اعلام می‌شود که هرگونه اطلاع‌رسانی خارج از بازه زمانی سازمان سنجش و وبگاه حوزه معاونت آموزشی دانشگاه، از هر طریق و به هر شکلی فاقد وجاهت قانونی بوده و مردود است.


( ۶۰ )

نظر شما :

سامان ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۲
با سلام من برای کنکور دکتری کلی تلاش کردم و خدا رو شکر نتیجه خوب شد و واسه روز مصاحبه دانشگاه تهران مراجعه کردم ولی گفتن چون تو سامانه ثبت نام نکردین نمیتونین ک اونم من متوجه نشدم. ناگفته نمونه ک دانشگاههای دیگه حتی بدون ثبت نام الکترونیکی در وز مصاحبه هم پذیرش میکردن خواهشمند است اگر امکانش هست یک روز دیگه برای مصاحبه جامانده ها در نظر بگیرید. با تشکر
فرزین رحیمی زنوز ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۲
با سلام متاسفانه برخی از دانشگاه ها در حال اخذ تعهد هستند و در صورت امضای متن تعهد نامه حق حضور در دانشگاه تهران و سایر موسسات آموزش عال را نخواهم داشت. بدین ترتیب بسیاری از دانشجویان برتر به این دانشگکاه ها مثل تربیتمدرس و .و.. تعهد داده و شانس حضور در دانشگاه تهران را از دست خواهند داد. به عنوان یکی از دانشجویان دانشگاه تهران، از مسئولین مربوطه و ریاست محترم خواهش می کنم از دانشجویان خود یا از طریق ممانعت از روند تعهد کیری سایر دانشگاه ها و یا اعلام سریع نتایج دانشگاه تتهران مانع از تضییع حقوق دانشجویان خود شود با سپاس