۵ آذر؛ برگزاری ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در محل باشگاه دانشجویان

۲۹ آبان ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۵ کد : ۳۱۴۸۴ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۱۱۹
مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد که پنجمین ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در روز شنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.
۵ آذر؛ برگزاری ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در محل باشگاه دانشجویان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، پنجمین ملاقات عمومی و صمیمانه ریاست دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه با ذی‌نفعان در روز شنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.
اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان ارجمند، دانشجویان گرامی دانشگاه و سایر ذی‌نفعانی که علاقمند به طرح مسائل و ارائه پیشنهادات در ملاقات حضوری با ریاست و معاونان دانشگاه هستند، می‌توانند از روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه تا روز چهارشنبه ۲ آذر ماه از طریق سامانه http://sd.ut.ac.ir (درگاه میز خدمت الکترونیک) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
لازم است ثبت‌نام‌کنندگان در روزهای پنجشنبه سوم آذر و جمعه چهارم آذر ماه جهت تأیید پیگیری وضعیت درخواست خود، به سامانه ثبت‌نام مراجعه نمایند و در روز نشست، مدارک و مستندات لازم را به همراه داشته باشند و ۲ روز پس از برگزاری نشست، مدارک خود را از طریق دبیرخانه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی بازپس گیرند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، کلیه ذی‌نفعان داخل و خارج دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه یادشده فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
یادآوری می‌شود ثبت‌نام حضوری پیش‌بینی نشده است و صرفاً متقاضیانی که درخواست خود را از طریق سامانه اعلام‌شده ثبت می‌کنند موفق به حضور در نشست ملاقات عمومی می‌شوند.‌‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: ملاقات عمومی دانشگاه تهران


( ۵ )

نظر شما :