۷ آبان؛ برگزاری ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در محل باشگاه دانشجویان

۲۵ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۸ کد : ۳۰۹۵۷ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۰۶۱
مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد که چهارمین ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در روز شنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، چهارمین ملاقات عمومی و صمیمانه ریاست دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه با ذی‌نفعان در روز شنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.
اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان ارجمند، دانشجویان گرامی دانشگاه و سایر ذی‌نفعانی که علاقمند به طرح مسائل و ارائه پیشنهادات در ملاقات حضوری با ریاست و معاونان دانشگاه هستند، می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۶ مهر ماه تا روز پنج‌شنبه ۲۸ مهر ماه از طریق سامانه http://sd.ut.ac.ir (درگاه میز خدمت الکترونیک) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
لازم است ثبت‌نام‌کنندگان در روزهای ۳۰ مهر تا دوم آبان ماه جهت تایید پیگیری وضعیت درخواست خود، به سامانه ثبت‌نام مراجعه نمایند و در روز نشست، مدارک و مستندات لازم را به همراه داشته باشند و ۲ روز پس از برگزاری نشست، مدارک خود را از طریق دبیرخانه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی بازپس گیرند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، کلیه ذی‌نفعان داخل و خارج دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه یادشده فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
یادآوری می‌شود ثبت‌نام حضوری پیش‌بینی نشده است و صرفاً متقاضیانی که درخواست خود را از طریق سامانه اعلام‌شده ثبت می‌کنند موفق به حضور در نشست ملاقات عمومی می‌شوند.

کلید واژه ها: ملاقات عمومی دانشگاه تهران


( ۵ )

نظر شما :