رییس جدید مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران معرفی شد

۰۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۵ کد : ۲۹۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۰۹
مراسم معارفه رییس جدید مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران و تکریم رییس سابق این مرکز، یک‌شنبه دوم اسفند‌ماه در دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور معاون پژوهشی دانشگاه، رییس دانشکده‌ علوم اجتماعی و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه برگزار شد، از زحمات و خدمات دکتر فهیمه فرهمندپور، رییس سابق مرکز مطالعات و تحقیقات زنان تقدیر و دکتر ملیحه شیانی به عنوان رییس جدید این مرکز معارفه شد.

در آغاز این مراسم دکتر فرهمندپور، با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گزارشی از عملکرد دوره پنچ‌ساله مدیریت خود در این مرکز ارایه داد. وی گفت: «مرکز مطالعات و تحقیقات زنان به عنوان یک موسسه پژوهشی مستقل، نیازمند حمایت و پشتیبانی بیشتر مسئولین دانشگاه است».

در ادامه این مراسم دکتر ملیحه شیانی، رییس جدید مرکز مطالعات و تحقیقات زنان، ضمن اشاره به برنامه‌ها و اهداف آینده مرکز، به بیان مسایل و مشکلات زن و خانواده و لزوم سرمایه گذاری پژوهشی در این حوزه پرداخت.

دکتر محمد رحیمیان، معاون پژوهشی دانشگاه نیز در این مراسم، با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، ضمن اشاره به جایگاه والای زنان در جامعه ایران، بر لزوم انجام تحقیقات و پژوهش برای ارتقای جایگاه و منزلت زنان در کشور تاکید کرد.

در بخش پایانی این مراسم، لوح تقدیر ریاست دانشگاه و هدایایی از سوی بخش‌های مختلف، به دکتر فرهمندپور اهداء شد.


( ۴ )

نظر شما :