بر اساس رتبه‌بندی جدید وزارت علوم؛

پنج فصلنامه علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به رتبه الف ارتقا پیدا کرد

۰۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۴۹ کد : ۲۹۷۱۰ اخبار واحدها اخبار پژوهشی
تعداد بازدید:۱۸۶
نشریات علمی پژوهشی مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، تحقیقات مالی و بررسی‌های حسابداری و حسابرسی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از رتبه ب به رتبه الف ارتقا پیدا کردند.
پنج فصلنامه علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به رتبه الف ارتقا پیدا کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مدیریت، بر اساس رتبه‌بندی جدید انتشاریافته توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشریات علمی مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، تحقیقات مالی و بررسی‌های حسابداری و حسابرسی دانشگاه تهران از رتبه ب به رتبه الف ارتقا یافتند.

بر اساس اعلام دکتر طاهر روشندل اربطانی، رئیس دانشکده مدیریت و مدیرمسئول این نشریات علمی، ارتقای رتبه نشریات این دانشکده به الف یکی از برنامه‌های اعلامی هیئت رئیسه جدید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده که در کمتر از یکسال به نتیجه رسیده است.

نشریه علمی مدیریت بازرگانی به سردبیری دکتر علی دیواندری، نشریه مدیریت دولتی به سردبیری دکتر آرین قلی‌پور و نشریه مدیریت صنعتی به سردبیری دکتر علی محقر از مهر ماه ۱۳۸۸ آغاز به کار کرده و به صورت فصلی منتشر می‌شوند.

همچنین فصلنامه‌های علمی «تحقیقات مالی» و «بررسی‌های حسابداری و حسابرسی» که از فروردین ماه سال ۱۳۷۳ آغاز به کار کرده‌اند به ترتیب به سردبیری دکتر رضا راعی و دکتر محمدرضا نیکبخت منتشر می‌شوند.

همه این پنج نشریه علمی پژوهشی که بر اساس رتبه‌بندی جدید انتشار یافته توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از رتبه ب به رتبه الف ارتقا یافته‌اند، در پایگاه استنادی جهان اسلام نمایه شده‌اند.

کلید واژه ها: دانشکده مدیریت نشریه علمی طاهر روشندل اربطانی


نظر شما :