تأکید رییس دانشگاه بر ضرورت تدوین و یکپارچه‌سازی برنامه‌های شاهد و ایثارگر

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۸ کد : ۲۹۶۱ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۳۶
دکتر محمود نیلی‌احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران، در جلسه ستاد امور شاهد و ایثارگر دانشگاه که بیست و چهارم بهمن‌ماه برگزار شد، بر اهمیت و ضرورت تدوین و یکپارچه‌سازی برنامه‌های مرتبط با حوزه شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
تأکید رییس دانشگاه بر ضرورت تدوین و یکپارچه‌سازی برنامه‌های شاهد و ایثارگر

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمود نیلی احمدآبادی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل جلسه ستاد، گفت: «دانشگاه تهران به لحاظ کمیت، میزبانی بیشترین تعداد دانشجو، کارمند و عضو هیأت علمی شاهد و ایثارگر را در بین دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور بر عهده دارد و امیدواریم با افزایش تعامل دانشگاه تهران با سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، شاهد ارائه خدمات بیشتر و مؤثرتر به این قشر معظم باشیم».

وی تصریح کرد: «خدمت به قشر معزز شاهد و ایثارگر توفیقی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و دانشگاه تلاش خواهد کرد برنامه‌های پیش‌بینی‌شده توسط اداره‌کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه برای سال ۱۳۹۵ را به طور کامل اجرایی نماید».

در این جلسه دکتر سیدجلال زرگر، مشاور رئیس و مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه (دبیر ستاد)، گزارش تفصیلی از فعالیت‌های انجام‌شده در این حوزه در سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ ارائه نمود و ضمن ارائه برنامه‌های پیشنهادی مرتبط با حوزه شاهد و ایثارگر دانشگاه در سال ۱۳۹۵ خواستار مشارکت جدی بنیاد شهید و امور ایثارگران در اجرای بهینه آن شد.

در ادامه جلسه، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و معاونان دانشگاه حاضر در جلسه به ارائه نظرات خود پرداختند و در نهایت مصوب شد بخشی از اعتبار مورد نیاز برای اجرای برنامه‌های سال ۱۳۹۵ توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تأمین شود. گفتنی است در سال‌های اخیر، صد در صد این هزینه‌ها از بودجه جاری اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تأمین می‌شد.


نظر شما :