اختتامیه مسابقات قرآن یادواره شهدای منا در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۱ کد : ۲۹۵۰ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۱۶۵۲
اختتامیه مسابقات قرآن یادواره شهدای منا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیست‌و پنجم بهمن‌ماه در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد ابوترابی فرد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی، دکترمحمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران، دکتر ابراهیم کلانتری، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران، دکتر سیداحمدرضا خضری، مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران برگزار شد، برگزیدگان در سه بخش اذان، قرائت و ترتیل معرفی شدند و جوایزی به آنان اهداء شد.

در این مراسم که از سوی مرکز فعالیت‌های قرآنی مسجد دانشگاه تهران برگزار شد، محمد عابدی، رییس این مرکز، گزارشی از چگونگی برگزاری این مسابقات ارایه داد.

در این مسابقات، بیش از ۱۴۵ نفر دانشجو از دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران در سه رشته اذان، ترتیل و قرائت شرکت کردند و داوری این مسابقات را سعید طوسی و امین پویا از قاریان بین‌المللی برعهده داشتند.

گفتنی است مسابقات ویژه خواهران نیز ۲۸ تا ۳۰ بهمن‌ماه در مسجد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.


( ۱ )

نظر شما :