با حضور معاون فرهنگی دانشگاه، خانه کتاب جهاد دانشگاهی تهران افتتاح شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | ۰۹:۲۶ کد : ۲۹۴۹ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۱۵۹۱
خانه کتاب جهاد دانشگاهی تهران، ۲۱ بهمن‌ماه با حضور دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، دکتر سعید پورعلی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، احمد شریف‌زاده رییس جهاد دانشگاهی تهران و جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تهران افتتاح شد.
با حضور معاون فرهنگی دانشگاه، خانه کتاب جهاد دانشگاهی تهران افتتاح شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، احمد شریف‌زاده، رییس جهاد دانشگاهی تهران در این مراسم، افتتاح «خانه کتاب» را در راستای ارایه هرچه بیشتر خدمات علمی و فرهنگی به دانشگاهیان عنوان کرد و گفت: «این طرح دارای سه مرحله است: در مرحله اول امروز کتاب فروشی خانه کتاب افتتاح می‌شود و در مراحل بعد، مکان‌هایی برای مطالعه کتاب و هم‌چنین فضایی برای برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب به آن افزوده خواهد شد».

 

حاضرین در این مراسم، پس از افتتاح این مرکز در محل برگزاری نمایشگاه نقاشی «گذر حماسه» که به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی در ضلع جنوبی دانشگاه تهران برگزار شده است، حاضر شده و از نزدیک در جریان برپایی این نمایشگاه قرار گرفتند.

عباسی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران با اشاره به ویژگی‌های این نمایشگاه گفت: «نمایشگاه حاضر با مشارکت جمعی از نقاشان جوان برگزار شده است. این هنرمندان به صورت زنده آثار خود را خلق کرده و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.»

وی هم‌چنین به برگزاری نمایشگاهی از این آثار در آینده نزدیک اشاره کرد و افزود: «پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، این آثار با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه تهران برای علاقه‌مندان به نمایش درخواهد آمد».


نظر شما :