جشن ازدواج ۲۰۰ زوج دانشجوی دانشگاه تهران، زیر بارش برکت و رحمت الهی

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۱ کد : ۲۹۳۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۱۸
جشن ازدواج ۲۰۰ زوج دانشجوی دانشگاه تهران، با حضور مسئولین دانشگاه و زیر بارش برکت و رحمت الهی برگزار شد.

مراسم باشکوه جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه تهران، مصادف با ایام جشن‌های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور ۲۰۰ زوج دانشجو، روز دوشنبه ۱۹ بهمن از ساعت ۱۵ تا ۱۶ در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور معاونین و مسئولین دانشگاه و توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در محل مزار شهدای گمنام دانشگاه تهران برگزار شد، عقد یک زوج دانشجوی مقطع دکتری نیز به صورت نمادین انجام شد. در این مراسم دکتر ابراهیم کلانتری، رییس نهاد رهبری دانشگاه تهران، دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه، دکتر محمود کمره‌ای رییس پردیس فنی دانشگاه تهران، مهندس بابایی شهردار منطقه ۶، مهندس فرجی مدیرکل حوزه ریاست شهرداری منطقه ۶، مهندس غفوری معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ و اعضای خانواده زوج‌ها، اساتید و همکلاسی‌های آنها حضور داشتند.

در این مراسم هدایایی از سوی دکتر محمود نیلی‌احمد‌آبادی رییس دانشگاه تهران و هم‌چنین رییس پردیس دانشکده‌های فنی به این زوج دانشجو اهداء شد.

زوج‌های شرکت کننده در این مراسم، پس از پایان یافتن برنامه، با خودروهای تزیین‌شده به سمت ایستگاه راه‌آهن حرکت کردند تا با یک قطار اختصاصی به سمت مشهد مقدس جهت تبرک آغاز زندگی مشترک در حرم حضرت موسی‌الرضا عزیمت نمایند.


( ۶ )

نظر شما :