مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی ۲۰۲۲ تمدید شد

۱۶ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۹ کد : ۲۹۳۷۳ اخبار اخبار رویدادها خبر
تعداد بازدید:۵۷۶
رئیس کنفرانس بین‌المللی (ISPRS Geospatial Conference ۲۰۲۲) از تمدید مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی خبر داد.
مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی ۲۰۲۲ تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمودرضا دلاور، استاد دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی دانشگاه تهران و رئیس هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی ۲۰۲۲، با اعلام این خبر گفت: با توجه به مشارکت گسترده متخصصان و استادان داخلی و خارجی در این کنفرانس، مهلت ارسال مقاله به کنفرانس تا ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۱ تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را تا این تاریخ به زبان انگلیسی به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی با حضور استادان دانشگاه‌های معتبر جهان و همچنین متخصصان تراز اول دنیا در زمینه مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان، انگلستان، استرالیا، بلژیک، چین، هنگ‌هنگ و متخصصان و استادان داخلی از ۲۳ تا ۲۶ مهر ماه ۱۴۰۱ به صورت مجازی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

شعار محوری کنفرانس، "فناوری اطلاعات مکانی برای زندگی هوشمند" است و محورهای کنفرانس شامل شهر هوشمند، خدمات مکان مبنا و اطلاعات مردم گستر، زیرساخت اطلاعات مکانی، کاداستر، مدیریت زمین و ادراک مکانی، علم داده مکانی، داده‌کاوی مکانی زمانمند، کلان‌داده‌های مکانی، آمار مکانی، فناوری متاورس، تلفیق هوشمند داده‌ها و اطلاعات، ژئودزی تصویر مبنا، پایش جابجائی‌ها، هواشناسی ژئودتیک، تعیین موقعیت و ناوبری زیرساخت‌ها برای زندگی هوشمند، مکانی، مدیریت بحران، مدلسازی‌های درون و برون ساختمانی و حسگرها در فتوگرامتری و سنجش از دور و سیستم‌های اطلاعات مکانی است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت کنفرانس به نشانی http://Geospatialconf2022.ut.ac.ir مراجعه کنند.

کلید واژه ها: کنفرانس بین‌المللی کنفرانس بین‌المللی مکانی دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی


( ۲ )

نظر شما :