جزئیات ترم تابستانه فشرده دروس معارف اسلامی دانشگاه تهران اعلام شد / مهلت ثبت‌نام تا ۸ تیر ماه

تعداد بازدید:۳۶۰۰
رئیس دانشکده اندیشه و معارف اسلامی دانشگاه تهران از برگزاری ترم تابستانه فشرده برای دروس گروه معارف اسلامی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰ دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید حسن قاضوی، رئیس دانشکده اندیشه و معارف اسلامی دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: پنج درس با عناوین دروس اخلاق اسلامی، اندیشهٔ اسلامی ۲، متون اسلامی (‌نهج‌البلاغه_قرآن)، تاریخ امامت و انقلاب اسلامی برای ترم تابستانه امسال ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰ دانشگاه تهران در نظر گرفته شده‌اند.

وی افزود: دانشجویان علاقمند به گذراندن این دروس در قالب ترم تابستانه، حداکثر می‌توانند ۲ درس (۴ واحد) را انتخاب کنند.

رئیس دانشکده اندیشه و معارف اسلامی دانشگاه تهران با بیان اینکه این ترم تابستانه فشرده همراه با ویژه برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی برگزار می‌شود، اعلام کرد: زمان برگزاری کلاس‌ها از ۲۲ مرداد تا ۵ شهریور ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی شده است و کلاس‌ها به طور کامل حضوری خواهد بود.

دکتر قاضوی با اعلام اینکه ثبت‌نام آغاز شده و تا ۸ تیر ماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: این ترم تابستانه با عنوان رویداد آیندهٔ روشن «دریچه‌ای به دانشگاه تمدن‌ساز» در دانشگاه‌ تهران و با همکاری مشترک دانشکده اندیشه و معارف اسلامی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: تعدادی از برگزیدگان این ترم تابستانه به اردوی مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰ دانشگاه تهران از طریق نشانی tehran.hodat.ir/ayande_roshan1401 می‌توانند ثبت‌نام کنند.

کلید واژه ها: اخلاق اسلامی آینده روشن دانشگاه تهران


( ۳۸ )

نظر شما :