بر اساس تفاهم‌نامه بین دانشگاه تهران و سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور محقق می‌شود:

اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران / مؤسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران تأسیس می‌شود / حمایت سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از پژوهشگران پسادکترا

۲۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۹ کد : ۲۸۶۱۶ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۵۸۳
دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور با هدف مشارکت و همکاری در تأسیس و راه‌اندازی مؤسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، همکاری در زمینه اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانشجویان (کهاد مهارتی و آموزش‌های هیبریدی) و همکاری در زمینه اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانش‌آموختگان با تاکید بر آموزش مشاغل دانش‌بنیان و نوظهور، از مهمترین اهداف و محورهای تفاهم‌نامه بین دانشگاه تهران و سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور به شمار می‌رود.

انجام پژوهش و ارائه خدمات تخصصی در راستای نیازهای سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور، بهره‌برداری از آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آموزشی و پژوهشی طرفین و همچنین حمایت سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از پایان‌نامه‌های دانشجویی و پژوهشگران پسادکترا از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه است.

استفاده از ظرفیت‌های تأمین منابع انسانی دانشگاه تهران با هدف توانمندسازی و تأمین منابع انسانی مورد نیاز سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از جمله تعهدات درج شده در این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه، ساعتی قبل به امضای دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور رسید.  

کلید واژه ها: دانشگاه تهران تفاهم‌نامه تفاهم نامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور پسا دکترا مؤسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران


نظر شما :