سومین فراخوان گرنت فناوری «جوانه» ویژه حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های بازارگرا آغاز شد/ مهلت شرکت در فراخوان تا ۱۵ تیر ماه

۰۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۲ کد : ۲۸۲۱۹ اخبار اخبار رویدادها خبر
تعداد بازدید:۳۲۷
سومین فراخوان «گرنت فناوری جوانه» ویژه حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های بازارگرا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، برنامه گرنت فناوری جوانه به منظور حمایت مالی از رساله‌های دکتری و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد که با رویکرد نوآورانه و فناورانه و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه، سازمان و نهادهای اجرایی / اقتصادی و یا توسعه و تجاری‌سازی فناوری تعریف شده باشند، طرح‌ریزی شده است.
اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند، مخاطبین اصلی طرح جوانه محسوب می‌شوند.
طرح جوانه با هدف حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های بازارگرا با همراه حمایت ویژه پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه ICT، پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در حوزه تخصصی صنعت نفت، مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در حوزه صنایع مختلف و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
واجدین شرایط تا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۱ برای شرکت در این فراخوان فرصت دارند.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با طرح جوانه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۵۴ / ۱۶۴ / ۱۹۲ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری گرنت فناوری جوانه طرح جوانه


( ۳ )

نظر شما :