با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران؛

طرح جامع برگزاری کلاس‌های تقویتی در دانشگاه تهران رونمایی شد

۱۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۸:۱۴ کد : ۲۶۷۴۸ اخبار اخبار دانشجویی معاونت فرهنگی و اجتماعی خبر
تعداد بازدید:۸۹۷
طرح جامع «دانش افزا» ویژه برگزاری کلاس‌های تقویتی در دانشگاه تهران، امروز یکشنبه چهاردهم فروردین ماه با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران رونمایی شد.
طرح جامع برگزاری کلاس‌های تقویتی در دانشگاه تهران رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، طرح جامع «دانش افزا» روز یکشنبه همزمان با اولین روز ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه تهران و در حاشیه بازدید دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران از کلاس‌های درس دانشگاه تهران رونمایی شد.

محمد قوشچیان، دبیر مجمع انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران درباره این طرح جامع توضیح داد: بر اساس این طرح، تمامی ۱۳۰ انجمن علمی دانشجویی فعال در دانشگاه تهران در تمامی رشته‌های تحصیلی، نسبت به برگزاری کلاس‌های تقویتی حضوری اقدام می‌کنند. هدف از برگزاری کلاس‌های تقویتی این است که تا جای ممکن، ضعف‌های احتمالی ناشی از فرآیند آموزش مجازی مرتفع شود و شاهد ارتقای وضعیت تحصیلی دانشجویان باشیم.

به گفته وی، طرح هماهنگ برگزاری کلاس‌های تقویتی توسط انجمن‌های علمی دانشجویی از هفته دوم ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه تهران آغاز می‌شود تا دانشجویان برای امتحانات نیز آمادگی لازم را به دست آورند.

قوشچیان درباره مدرسان این کلاس‌های تقویتی نیز گفت: مدرسان این کلاس‌ها از میان دانشجویان تحصیلات تکمیلی هر رشته که از دانشجویان سرآمد بوده و مورد تأیید استاد هر درس هستند، انتخاب می‌شوند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران انجمن‌های علمی دانشجویی


( ۶ )

نظر شما :