نمایشگاه آشنایی با خدمات و فعالیت‌های حوزه معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تهران گشایش یافت

۰۶ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۷ کد : ۲۵۶۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۱۱
نمایشگاه آشنایی با خدمات و فعالیت‌های حوزه معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تهران گشایش یافت

نمایشگاه آشنایی با خدمات و فعالیت‌های حوزه معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تهران گشایش یافت.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، سیزدهمین نمایشگاه آشنایی با خدمات و فعالیت‌های حوزه معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تهران، چهارم مهرماه با حضور دکتر حسن‌ به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر یوسف مقدس، مدیرکل بهداشت و درمان دانشگاه و جمعی از مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران گشایش یافت.
در این نمایشگاه که به منظور آشنایی دانشجویان جدیدالورود با حوزه معاونت های فرهنگی و دانشجویی برگزار می‌شود، واحدهای مختلف حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی فعالیت‌ها و خدمات خود را به دانشجویان جدیدالورود معرفی می‌کنند.
در این نمایشگاه بیش از ۲۵ غرفه به معرفی فعالیت‌های حوزه معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه می‌پردازند و علاوه بر واحدهای حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران، کانون‌های دانشجویی و همچنین تشکل‌های دانشجویی نیز برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را به دانشجویان جدیدالورود معرفی می‌نمایند.
دکتر به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، در مراسم گشایش این نمایشگاه، هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی دانشجویان جدیدالورود با فضا و خدمات دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تهران عنوان کرد و افزود: «این نمایشگاه با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود و دانشگاه تهران این نمایشگاه را مانند سال‌های گذشته برگزار می‌کند».
معاون دانشجویی دانشگاه تهران افزود: «در این نمایشگاه که طرح سنجش سلامت دانشجویان نیز انجام می‌شود، بیش از ۱۰ هزار دانشجو پایش سلامت می‌شوند».
همچنین به گفته محمد مهدی عسگری، مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه تهران، در نمایشگاه امسال علاوه بر معرفی واحد‌های فرهنگی و دانشجویی، برای رفاه حال دانشجویان و دانشگاهیان، هماهنگی‌هایی با شرکت کالای شهروند به عمل آمده تا نیازمندی‌ها و اقلام مصرفی دانشجویان از جمله نوشت‌افزار در محل برگزاری نمایشگاه با تخفیف‌های مناسب در اختیار دانشجویان قرار گیرد.
یادآور می‌شود این نمایشگاه از چهارم مهرماه تا ۱۵ مهر، روزانه پذیرای بیش از ۷۰۰ دانشجو‌ی جدید‌الورود دانشگاه تهران خواهد بود.