دومین کنفرانس بین‌المللی انرژی خورشیدی (ICESE) به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۱۹۷۴
دومین کنفرانس بین‌المللی انرژی خورشیدی (ICESE) به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

دومین کنفرانس بین‌المللی انرژی خورشیدی (ICESE) به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

دومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی انرژی خورشیدی(ICESE) با هدف ارایه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری در زمینه سیستم‌های انرژی خورشیدی در ایران و جهان، با میزبانی دانشگاه تهران در روزهای هشتم و نهم شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه تهران، در این کنفرانس که با حمایت معنوی دانشگاه «سلجوک» ترکیه (Selcuk) و دانشگاه «نیرایست» قبرس (Near east) برگزار خواهد شد،  استادان و شرکت‌کنندگانی از 15 کشور، از جمله کانادا، آمریکا، نروژ، ایتالیا، آلمان، ترکیه، قبرس، مصر و... به ارایه نتایج آخرین تحقیقات و مطالعات خود در موضوع کنفرانس خواهند پرداخت.  

از جمله اهداف دیگر این کنفرانس، برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای صنعتی پیشرو در زمینه انرژی خورشیدی، تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه، برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی در زمینه مهندسی انرژی خورشیدی، ترویج استانداردها و قوانین حقوقی برای گسترش انرژی خورشیدی، ارتباط کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی با انرژی خورشیدی، شناسایی مشکلات و موانع موجود و ارایه‌ی راهکارهای علمی و قابل اجرا در این زمینه و ارایه‌ی مقالات علمی- پژوهشی  توسط شرکت‌کنندگان است.

اطلاعات بیشتر در خصوص این کنفرانس، در پیوندhttp://icese.ut.ac.ir  در دسترس می‌باشد.