از منتخبین نمایشگاه یافته ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تجلیل شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۱ کد : ۲۳۷۵ اخبار اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۶۹
از منتخبین نمایشگاه یافته ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تجلیل شد

در مراسمی که 24 اسفند با حضور دکتر محمود نیلی ‌احمدآبادی سرپرست دانشگاه، دکتر ناصر معصومی معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر ایرج اله‌دادی مدیرکل خدمات و پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران و معاون تجاری سازی و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تالار شهدی دهشور برگزار شد از منتخبین نمایشگاه یافته‌ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تجلیل شد.
در ابتدای این مراسم دکتر ایرج الله دادی گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه یافته‌ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه که به مناسبت هشتادمین سال تصویب قانون تأسیس دانشگاه تهران برگزار شد ارائه داد.
مدیر اجرایی و محتوایی نمایشگاه یافته‌ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه این نمایشگاه در مساحت 2400 مترمربع و 110 غرفه به مدت سه روز 11 تا 13 اسفند برگزار شد که 40 واحد دانشگاهی در این نمایشگاه شرکت داشتند.
دکتر معصومی معاون پژوهش دانشگاه نیز در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های دست‌اندرکاران این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه باید به سمت ارتباط با صنعت و ایجاد قراردادهای تجاری به صنعت برود .
معاون پژوهشی دانشگاه تصریح کرد: باید توانمندی‌های دانشگاه را بخوبی به جامعه ارائه کنیم تا بتوانیم بازار بیرونی را جذب کنیم.
همچنین در این مراسم معاون تجاری سازی و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاون اسبق پژوهشی دانشگاه و جمعی از برگزیدگان چهارمین نمایشگاه یافته‌ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تهران سخنرانی کردند.
در پایان این مراسم از منتخبین چهارمین نمایشگاه یافته ها و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تهران با اهدا لوح قدردانی شد.