انتشار کتاب عضو هیأت علمی دانشگاه تهران توسط انتشارات اشپرینگر

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۵ کد : ۲۳۲۴۰ اخبار اخبار بین‌الملل خبر
تعداد بازدید:۴۳۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: کتاب دکتر عطالله طالعی‌زاده، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشکدگان فنی، توسط انتشارات اشپرینگر منتشر شد.بنا بر گزارش روابط‌ عمومی دانشکدگان فنی، کتاب "Imperfect Inventory System" نوشته دکتر عطالله طالعی‌زاده، دانشیار دانشکده مهندسی صنایع دانشکدگان فنی، که برای انتشارات اشپرینگر تألیف شده بود، در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد.

این کتاب شامل هفت فصل و مشتمل بر ۵۹۶ صفحه است. دکتر طالعی‌زاده در این کتاب روش‌های مختلف مدل‌سازی سیستم‌های کنترل موجودی و تولید قطعی، همراه با تولید ضایعات و کالاهای نیازمند تعمیر و اصلاح را معرفی و تشریح کرده‌اند. در این کتاب، توصیف کاملی از سیستم‌های کنترل موجودی در شرایطی که سیستم تولید صددرصد کالای سالم تولید نمی‌کند، ارائه شده است.
فصول ارائه شده در این کتاب در شش حوزه مختلف سیستم‌های کنترل موجودی و تولیدی کالاهای ناسالم، دورریز، دوباره کاری، درنظر گرفت سیستم‌های کیفیت و بازرسی و همچنین نگهداری و تعمیرات تشریح می‌شوند.
شایان ذکر است از دکتر طالعی‌زاده کتاب بین‌المللی دیگری نیز در سال ۲۰۱۸ با عنوان"Inventory Control Models with Motivational Policies " در انتشارات اشپرینگر به چاپ رسیده بود.

کلید واژه ها: انتشارات اشپرینگر


( ۱ )

نظر شما :