پیام تسلیت وزیر علوم به مناسبت درگذشت دکتر عسگرخانی

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۱ کد : ۲۱۱۶۴ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۷۹
روابط عمومی دانشگاه تهران: دکتر محمد‌علی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در پیامی به رئیس دانشگاه تهران، درگذشت دکتر ابومحمد عسگرخانی را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:

«خبر درگذشت جناب آقای دکتر ابومحمد عسگرخانی، استاد پیشکسوت ارتباطات بین‌الملل موجب تأسف و تأثر فراوان شد. مرحوم استاد عسگرخانی یکی از اساتید بلندمرتبه دانشگاه تهران بود که در طول عمر باعزتش منشأ خدمات اثرگذار و فراوانی در حوزه روابط بین‌الملل دانشگاهی کشور گردید و به‌عنوان یکی از سرمایه‌های ارزشمند نظام آموزش عالی مطرح بود که خدماتش طی سالیان باقی خواهد ماند. این استاد فرزانه و متواضع، انسانی وارسته، فرهیخته، مسئولیت‌پذیر و دلسوز بود که تا آخرین لحظه عمر خود، ‌ با روحیه‌ای وصف‌ناپذیر، از خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دست نکشید.
فقدان این استاد والامقام را به خانواده مکرم ایشان، جنابعالی و اساتید و همکاران محترم و نیز دانشجویان دانشگاه تهران و همه دوستدارانش در جامعه دانشگاهی کشور، تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند سبحان برای آن زنده یاد، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌نمایم».

 

کلید واژه ها: وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری تسلیت


نظر شما :