بزرگ‌ترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان برای دومین بار در دانشگاه تهران اجرا شد

تعداد بازدید:۲۱۴
روابط عمومی دانشگاه تهران: بزرگ‌ترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان برای دومین بار توسط کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان در دانشگاه تهران اجرا شد.
بزرگ‌ترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان برای دومین بار در دانشگاه تهران اجرا شد

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ کانون‌های خیریه دانشجویان دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، علم و صنعت و سوره برای دومین بار طرح «رمضان همدلی» را اجرا کردند.
در این طرح، کمک‌های نقدی دانشگاهیان برای تهیه ارزاق و توزیع در میان دانشجویان نیازمند، جمع‌آوری شد. در قالب این طرح، ۱۰۰ بسته ارزاق هر‌کدام به ارزش هشت میلیون ریال تهیه شد و به دانشجویان متأهل کم‌بضاعت اهدا شد.
این طرح، بزرگ‌ترین طرح دانشجویی در ماه مبارک رمضان است که برای دومین سال متوالی با میزبانی دانشگاه تهران برگزار شده است.
دکتر محمود نیلی احمد‌آبادی رئیس دانشگاه تهران، دکتر سید جمال موسوی مشاور رئیس دانشگاه و مدیر کل حوزه ریاست، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی، ۲۲ اردیبهشت ماه از این طرح بازدید کردند.
دکتر نیلی احمدآبادی در بازدید از این طرح، تلاش‌های دانشجویان در پذیرش مسئولیت اجتماعی خود را گامی بزرگ برای آینده‌ای روشن در کشور دانست و کانون نیکوکاری والعصر را شروعی بر این نیاز جامعه معرفی کرد.
وی افزود: «حس مسئولیت دانشجویان به هم دانشگاهیان خود یکی از ارزشمندترین صفات انسانی است». در حاشیه این بازدید و ارائه طرح‌های فناورانه کانون نیکوکاری والعصر، رئیس دانشگاه تهران با ابراز خرسندی در ارائه ایده‌های نو و فناورانه حوزه خیریه، خاطر نشان کردند که این طرح‌ها با حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه بتواند هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۴


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی کانون‌های خیریه رمضان همدلی


نظر شما :