بازدید مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم از مرکز مشاوره دانشگاه تهران

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۳ کد : ۱۴۲۶۶ اخبار اخبار برگزیده اخبار سلامت و بهداشت
تعداد بازدید:۱۲۲۲
روابط عمومی دانشگاه تهران: دکتر مجید صفاری‌نیا، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، (۱۵ دی‌ماه) از مرکز مشاوره دانشگاه تهران بازدید کرد.

بنا بر گزارش مرکز مشاوره دانشگاه، در این بازدید حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره، به معرفی و تبیین رئوس فعالیت‌ها و دستاوردهای مرکز در راستای اهداف سومین برنامه راهبردی دانشگاه تهران پرداخت و بر هم‌اندیشی و همکاری مستمر متخصصان مرکز مشاوره و دفتر مشاوره و سلامت تأکید کرد.
دکتر صفاری‌نیا، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، نیز با اشاره به سند ملی سلامت روانی و اجتماعی دانشجویان در خصوص ارتقا فعالیت‌های مراکز مشاوره دانشگاه‌های کشور، مشارکت کارشناسان دفتر مشاوره و سلامت در تهیه محتوای آموزشی و انجام پژوهش‌های علمی در حوزه سلامت و بهداشت روان دانشجویان کشور با بهره‌مندی از داده‌های موجود در برنامه‌های آموزشی توضیحاتی ارائه کرد.
همچنین وی بر استفاده بهینه از ظرفیت علمی و پژوهشی درون سازمانی و تعامل و حمایت طلبی از سایر نهادها در جهت اجرای سیاست‌های سند ملی سلامت روانی اجتماعی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور تأکید کرد.
مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و هیأت همراه از فعالیت بخش‌های مختلف مرکز مشاوره دانشگاه تهران از جمله واحد بهداشت روان، کلینیک نوروتراپی مشاوره تلفنی و الکترونیکی، دفتر ماهنامه پیام مشاور و آموزش‌های آنلاین مرکز مشاوره بازدید و با همکاران این واحدها گفت‌وگو کردند.

کلید واژه ها: مرکز مشاوره بازدید هم‌اندیشی و همکاری سلامت و بهداشت روان


( ۲ )

نظر شما :