نسخه دیجیتالی سالنامه آماری دانشگاه تهران منتشر شد

۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۶ کد : ۱۴۱۱۰ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۴۶۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: نسخه دیجیتالی سالنامه آماری دانشگاه تهران، سال ۱۳۹۸ از سوی اداره کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی منتشر شد.

بنا بر اعلام اداره کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی، به‌منظور کمک به تصمیم‌گیری هوشمندانه و تدوین برنامه‌های اثربخش جهت نیل به اهداف متعالی دانشگاه، هر ساله مجموعه‌ای از آخرین اطلاعات موجود در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و پرسنلی دانشگاه در قالب سالنامه آماری در حوزه معاونت طرح و برنامه، تهیه و در اختیار مدیران دانشگاه قرار می‌گیرد.
این نسخه دیجیتالی، با یک چکیده شامل آمار کلی دانشجویان ورودی و شاغل به تحصیل، فارغ‌التحصیلان، اعضای هیأت علمی و کارمندان آغاز و در بخش دیگر آن به تعاریف آماری در قالب واژه‌نامه پرداخته می‌شود.
همچنین در قالب پنج فصل شامل نگاهی گذرا بر تاریخچه، نمودار سازمانی ستاد و صف و برخی از مأموریت‌های ملی دانشگاه تهران، جایگاه بین‌المللی دانشگاه تهران در نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی، گزیده آمار پژوهش و فناوری و برخی آمار مرتبط با پارک علم و فناوری، آمار تفصیلی دانشجویان ورودی، دانشجویان شاغل به تحصیل و دانش‌آموختگان، آمار تفصیلی اعضای هیأت علمی و آمار تفصیلی کارمندان موضوعات مربوط ارائه شده است.

برای دریافت نسخه دیجیتالی سالنامه آماری دانشگاه تهران، سال ۱۳۹۸ به این پیوند مراجعه شود.

 

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲

کلید واژه ها: سالنامه آماری معاونت طرح و برنامه اداره کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی


( ۱ )

نظر شما :