پیام تسلیت دانشگاه تهران در پی درگذشت دکتر مجید صادق‌آذر

۲۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۱ کد : ۱۳۹۸۲ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۸۷۷

انالله و انا الیه راجعون

با نهایت تأسف و تأثر باخبر شدیم دکتر مجید صادق‌آذر، استاد برجسته و پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشیده است.
این استاد فقید فرهیخته که از صاحب‌نظران حوزه مهندسی راه و ساختمان و سازه بود عمر پربرکت خود را در راه تربیت دانشجویان بی‌شمار و استادان صاحب‌نظر در عرصه مهندسی عمران سپری نمود و تألیفات و مقالات ارزشمند علمی فراوانی از خود برجای گذاشت است. عضویت فرهنگستان علوم، کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های ملی و بین‌المللی، عضویت انجمن‌های علمی مختلف علمی و عضویت تخصصی در تدوین آئین‌نامه‌ها در بخش پل‌سازی و سازه‌های فولادی و صنعتی بخشی از فعالیت‌های علمی اجرایی دکتر صادق‌آذر است.
بدون شک ثمرات یک عمر تلاش علمی، پژوهشی و اجرایی این استاد فرزانه فقید، در کارنامه اعمال او به عنوان باقیات الصالحات ماندگار محسوب و ماجور خواهد بود.
از طرف هیأت‌رئیسه و خانواده بزرگ دانشگاه تهران ضمن ابراز تأسف عمیق، درگذشت این استاد فرهیخته را به خانواده سوگوار ایشان، دانشجویان، استادان و همکاران این استاد ارجمند تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم و اجر و شکیبایی برای بازماندگان از خداوند منان مسئلت می‌نماید.


روابط عمومی دانشگاه تهران
۱۳۹۹/۰۹/۲۸

 

کد تحریریه : ۰۲

کلید واژه ها: تسلیت پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران


( ۳۴ )

نظر شما :

رضا ۲۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰
روحشان شاد ، انسان بسیار شریف ، پیشرو و سخت کوشی بودند و در زمینه سازه فولادی و صنعتی از انگشت شمار افراد تاثیر گذار کشور بودند که جایگزینی برای ایشان وجود ندارد.