پیام رئیس دانشگاه تهران به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر، روز دانشجو

۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۸ کد : ۱۳۷۸۷ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۳۸۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، در پیامی شانزدهم آذرماه، روز دانشجو را گرامی داشت. در این پیام آمده است:

شانزدهم آذرماه، روز دانشجو، یادآور حماسه‌سازی دانش و آگاهی است و جوانان عرصه علم چه ماندگار و استوار این روز را بر صفحه تاریخ کشور قلم زدند.
این روز به یادماندنی هر سال فرصتی است دوباره تا نگاه‌ها به دانشجویان، بزرگترین سرمایه بالقوه علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی کشور معطوف شود. جوانان بویژه دانشجویان، پیشگامان توسعه جامعه هستند که باید صدای آنان شنیده شود؛ امکانات لازم برای تعلیم و تربیت آنان فراهم گردد؛ و مسئولان کشور همواره وجود و حضور آنان را در جامعه و دانشگاه به عنوان یک فرصت گرانبها در برنامه‌ریزی‌های خود مد نظر داشته باشند.
اینجانب به نمایندگی از دانشگاه تهران، میراث‌دار این حرکت آزادی‌خواهانه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر و همه شهدای دانشجو در عرصه انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، این روز را به همه دانشجویان گرامی تبریک عرض نموده و توفیق همگان را در عرصه علم و دانش و مسئولیت‌های خطیر اجتماعی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمود نیلی احمدآبادی
رئیس دانشگاه تهران


خبرمرتبط:
به مناسبت روز دانشجو
معاون دانشجویی دانشگاه: خوابگاه جدید دانشگاه تهران با ظرفیت ۳۰۰ نفر به بهره‌برداری می‌رسد


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: ۱۶ آذر روز دانشجو حرکت آزادی‌خواهانه


( ۵ )

نظر شما :