بازدید هیأت رئیسه دانشگاه تهران از ساختمان در دست احداث دانشکده علوم و فنون نوین

۲۵ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۵ کد : ۱۳۴۶۳ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۷۰
روابط عمومی دانشگاه تهران: هیأت رئیسه دانشگاه، با هدف بررسی آخرین وضعیت ساختمان در دست احداث دانشکده علوم و فنون نوین از این پروژه بازدید کردند.

بنا بر اعلام دانشکده علوم و فنون نوین، دکتر سعید یزدانی معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر علی مقاری، معاون طرح و برنامه، دکتر محمدرضا صادقی‌مقدم، معاون دانشگاه و رئیس سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری به همراه دکتر جابر سلطانی، مدیر کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی و دکتر قاسمیه، مدیر کل سابق طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه (۲۱ آبان) از محل احداث ساختمان جدید دانشکده علوم و فنون نوین بازدید کردند.
در حاشیه این بازدید و در نشستی که برگزار شد، دکتر علی حسین رضایان، رئیس دانشکده علوم فنون نوین، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت تأسیس ساختمان جدید دانشکده گفت: «احداث ساختمان جدید دانشکده، در سال ۱۳۹۱ به تصویب دانشگاه رسید و قرار بر این بود که در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد. اما بنا به دلایلی پیشرفت چندانی نداشت و با وقفه روبه‌رو بوده است. خوشبختانه طی موافقت‌نامه اخیر که بین رئیس دانشگاه تهران و رئیس سازمان برنامه و بودجه به امضا رسید مقرر شد، با پیش‌بینی مبلغ ۱۱۵ میلیارد تومان تا سال ۱۴۰۵ این پروژه به اتمام برسد».
وی افزود: «از طرفی با توجه به روند رو به رشد و توسعه کیفی دانشکده و تعداد ۷۰ عضو هیأت علمی جوان و با انگیزه و نزدیک به یک‌هزار دانشجوی مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری و نیز با توجه به ماهیت رشته‌های میان رشته‌ای این دانشکده و نیاز مبرم به آزمایشگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته، انتظار داریم با کمک و پشتیبانی هیأت رئیسه دانشگاه و به خصوص توجه ویژه رئیس محترم دانشگاه ساخت ساختمان جدید با سرعت بیشتری ادامه یابد».
دکتر مقاری، معاون طرح و برنامه دانشگاه تهران، نیز با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی جزو وظایف ذاتی آن معاونت است، از آمادگی معاونت طرح و برنامه، جهت همکاری و پشتیبانی برای ساخت ساختمان جدید دانشکده خبر داد.
در ادامه نشست دکتر یزدانی، معاون اداری و مالی دانشگاه تهران، از رئیس و اعضای هیأت علمی دانشکده که به‌رغم فضا و زیر ساخت‌های محدود توانسته‌اند فعالیت‌های علمی، پژوهشی چشمگیری را در سطح دانشگاه ارائه دهند، قدردانی کرد. همچنین ضمن قول مساعدت و همکاری جهت کمک به افزایش جذب اعتبارات دولتی و استفاده از کمک خیرین و واقفین، آمادگی خود را برای تسریع در برگزاری مناقصه و تکمیل گودبرداری و پایدارسازی ساختمان اعلام کرد.

کلید واژه ها: دانشکده علوم فنون احداث


( ۸ )

نظر شما :