کارگاه‌های آموزشی هوش سازمانی ویژه مدیران دانشگاه تهران برگزار شد

۱۹ آبان ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۲ کد : ۱۳۳۸۶ اخبار اخبار آموزشی اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۴۵۰
روابط عمومی دانشگاه تهران: کارگاه‌های آموزشی هوش سازمانی ویژه مدیران دانشگاه، از سوی مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه با همکاری مرکز آموزش‌های ضمن خدمت برگزار شد.

بنا بر اعلام مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه، به منظور آشنایی مدیران دانشگاه تهران با سامانه هوش سازمانی و امکان تصمیم‌سازی بهتر در حوزه‌های مختلف دانشگاه، کارگاه‌های هوش سازمانی سه ساعته در روزهای ۲۹ مهر و همچنین پنجم و هفتم آبان ماه سال جاری در سه حوزه آموزش، پژوهشی و اداری مالی برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی، چهل نفر از معاونان، مدیران کل و رؤسای پردیس‌ها و دانشکده‌ها حضور داشتند. آشنایی با هوش کسب و کار و معرفی سامانه هوش سازمانی دانشگاه تهران و آشنایی با مباحث داشبوردهای مدیریتی، پالایش داده، what-if، شاخص‌های کلیدی عملکردی، گزارش‌های دوره‌ای و نحوه کار با سامانه هوش سازمانی دانشگاه تهران از جمله سرفصل‌های ارائه شده در این کارگاه بوده است.
لازم به ذکر است، تحول دیجیتال، سازمان‌ها را به سمت مدل تصمیم‌گیری داده محور هدایت می‌کند و بر سنجش‌پذیر کردن تصمیمات و برآوردپذیر کردن اقدامات مبتنی بر این تصمیمات با استفاده از داده‌های جمع‌آوری شده از فرآیندها، افراد و سیستم‌ها تأکید دارد. سامانه هوش سازمانی دانشگاه تهران که بیش از ۱۰ سال از راه‌اندازی آن می‌گذرد و نزدیک به ۵۰ سامانه دانشگاه تهران را پوشش می‌دهد، ابزاری مناسب برای تصمیم‌گیری داده محور است که در اختیار مدیران دانشگاه قرار گرفته است.

کلید واژه ها: هوش سازمانی تصمیم‌سازی


( ۱ )

نظر شما :